HP 250 G7 Recenze - Univerzální notebook

Aktualizováno: 17.09.2020 Redaktor
Recenze
Notebooky

Model HP 250 G7 je aktuálně jeden z nejprodávanějších notebooků do 15 000 Kč a také dobrou volbou pokud hledáte notebook na nenáročnou práci či zábavu. S 15,6 palcovým displejem se jedná o středně velký notebook, který můžete také díky jeho poměrně nízké váze snadno přenášet.


Standardní

Displej a Webkamera

Jedná se o již zmíněný 15,6" antireflexní displej s rozlišením Full-HD (1920 x 1080px), který je naprosto dostačující pro běžnou činnost nebo pro sledování filmů. Pokud máte vyšší nároky na displej a potrpíte si na skvělé barvy, tak se zkuste porozhlédnout u dražších modelů.

Nad displejem se nachází 720p webkamera, která je dnes už standardem v podobně drahých modelech a je ideální na klasické video-hovory či konference.


Dostatečný

Výkon a Pevný disk

O výkon se stará dvoujádrový procesor Intel Core i3 s frekvencí až 3,4 GHz v kombinaci s 8 GB operační pamětí. Notebook tak zvládá nenáročné programy, přehrávání videí ve Full-HD kvalitě a některé jednoduché hry.

Naopak práci se soubory zvládá notebook skvěle a je schopen díky svému SSD disku přesunout velké množství ve velmi krátkém čase. K dispozici má 256 GB volného místa pro vaše soubory, ovšem samotný Windows si z toho menší část zabere pro sebe.


Skvělý

Zvuk a Vybavení

Jestli něco na tomto notebooku oceníte, tak to bude právě jeho zvuk. S ohledem na jeho cenu až překvapivě dobře a díky němu je radost sledovat filmy či poslouchat hudbu.

Dalé můžete využít jeho optickou mechaniku (DVD) a čtečku paměťových karet, pro zobrazení např. fotek z digitálního foťáku.


Výsledné zhodnocení

Notebook | HP 250 G7
Univerzální a levný notebook
Nízká cena
Skvělý zvuk
Rychlost SSD disku
Windows 10
Standardní displej
Menší úložný prostor


Notebook si také můžete porovnat s ostatními modely díky našemu porovnání notebooků, které vám pomůže při výběru a rozhodování.